Karamürsel’de Yeniden Atatürk Cumhuriyeti Konferansı21 Mayıs 2022Atatürk Devrimleri Bağlamında Ortak Yaşam Kültürü Konferansı23 Mayıs 2022 Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt Derince Şubemizin Dayanışma Yemeğine katıldı. Paylaş add Related posts26 Temmuz 2024Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt TELE 1 TV’de “Gerçeğin İzinde” programının Canlı Yayın Konuğu OlduDevamı26 Temmuz 2024Dr. Serdar Şahinkaya Lozan Antlaşması’nı AnlattıDevamı26 Temmuz 2024Genel Başkan Baş Danışmanı ve GYK Üyemiz Ahmet Gürel Lozan Antlaşması’nı İnönü Evi’nde AnlattıDevamı