![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/zaferaniti-150x150.jpg)
Zafer Bayramı’mızı Kocatepe Zafer Anıtı’nda kutladık
31 Ağustos 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/dumlupinar12-150x150.jpg)
Dumlupınar Şehitliği’nde gençlerimizin yürüyerek Kocatepe’den getirdikleri Şanlı Bayrağımız’ı teslim aldık
31 Ağustos 202230 Ağustos Zafer Bayramı’mızda, Sıhhıye’de bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirdik. Törene; Genel Başkan Yardımcımız Sn. Şengül CAN, Çankaya Şube Başkanımız Sn. Özgür KIRDAR ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte demokratik kitle örgütü temsilcileri katıldı.