“100. Yılında Lozan Antlaşması” Panelimizi Gerçekleştirdik25 Temmuz 2023Öğretmen Haydar Gültekin Bilim Sanat Kültür Akademisi Ziyareti30 Temmuz 2023 Atatürkçü Düşünce Derneği Tarsus Şube Başkanımız Sn Gökhan Arkan ve yönetimi ile değerli üyelerimize nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. Paylaş add Related posts26 Temmuz 2024Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt TELE 1 TV’de “Gerçeğin İzinde” programının Canlı Yayın Konuğu OlduDevamı26 Temmuz 2024Dr. Serdar Şahinkaya Lozan Antlaşması’nı AnlattıDevamı26 Temmuz 2024Genel Başkan Baş Danışmanı ve GYK Üyemiz Ahmet Gürel Lozan Antlaşması’nı İnönü Evi’nde AnlattıDevamı