Marmara Bölge Toplantımızı Gerçekleştirdik26 Kasım 2023İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’yı Ziyaret Ettik27 Kasım 2023 Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanımız Hüsnü Bozkurt, İznik Şube Başkanımız Ergun Balaban, Genel Başkan Yardımcımız T. Devrim Ercan ve Başdanışmanımız Gürhan Akdoğan İznik Kaymakamı Sayın Recai Karal’ı ziyaret etti. Paylaş add Related posts26 Temmuz 2024Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt TELE 1 TV’de “Gerçeğin İzinde” programının Canlı Yayın Konuğu OlduDevamı26 Temmuz 2024Dr. Serdar Şahinkaya Lozan Antlaşması’nı AnlattıDevamı26 Temmuz 2024Genel Başkan Baş Danışmanı ve GYK Üyemiz Ahmet Gürel Lozan Antlaşması’nı İnönü Evi’nde AnlattıDevamı