![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/amasrabelefiye1-150x150.jpg)
Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’a Nezaket Ziyareti
6 Haziran 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/06/nbatikaradeniz1-150x150.jpg)
Batı Karadeniz Bölge Toplantısı 17 Şubemizin Katılımı İle Amasra’da Gerçekleştirildi
6 Haziran 2022Amasra Şube Başkanımız Sayın Yurdanur Topçu’nun üstün gayretleriyle yaptırdığı ATATÜRK ANITI’nın açılışı Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt , GYK Üyelerimiz ve Belediye Başkanımız Recai Çakır’ın katılımıyla gerçekleşti. Yurdanur Topçu’ya, üyelerimize ve katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz.