![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/zubeydehanim2-150x150.jpg)
Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın Anıt Mezarı’nı ziyaret ettik ve manevi huzurunda saygılarımızı sunduk
9 Eylül 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/The_Turkish_Armys_entry_into_Izmir-1-scaled-150x150.jpg)
“Titret efem vur dizin üstüne”
9 Eylül 2022Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt ve GYK Üyelerimiz 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu kortejinde İzmir Şubelerimizle birlikte Basmane’den Cumhuriyet Meydanı’na yürüyüş gerçekleştirdi. Büyük Atatürk ve Kuvayı Milliye Kahramanlarımıza minnetle…