Eğitim İş Bursa Şubesi’ni Ziyaret Ettik24 Kasım 2023Genel Başkanımız Hüsnü Bozkurt ve GYK Üyelerimiz Bursa ve İznik’te!25 Kasım 2023 Genel Başkanımız Hüsnü Bozkurt, Genel Başkan Yardımcımız T. Devrim Ercan ve Başdanışmanımız Gürhan Akdoğan Atatürkçü Düşünce Derneği İznik Şubemizi ziyaret ederek Sayın Başkanımız Ergün Balaban ve yönetimi ile görüştü. Paylaş add Related posts26 Temmuz 2024Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt TELE 1 TV’de “Gerçeğin İzinde” programının Canlı Yayın Konuğu OlduDevamı26 Temmuz 2024Dr. Serdar Şahinkaya Lozan Antlaşması’nı AnlattıDevamı26 Temmuz 2024Genel Başkan Baş Danışmanı ve GYK Üyemiz Ahmet Gürel Lozan Antlaşması’nı İnönü Evi’nde AnlattıDevamı