Atatürkçü Düşünce Derneği Bursa Şubemizi Ziyaret Ettik24 Kasım 2023Bursa’da “Bin Yılın Devrimi 100 Yaşında/Yeniden Kemalist Cumhuriyet” Panelini Düzenledik25 Kasım 2023 Atatürkçü Düşünce Derneği Bursa Şubemizin etkinlikleri, GYK ve Marmara Bölge Toplantıları nedeniyle Genel Başkanımız Hüsnü Bozkurt ve GYK Üyelerimiz Bursa ve İznik’te! Paylaş add Related posts26 Temmuz 2024Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt TELE 1 TV’de “Gerçeğin İzinde” programının Canlı Yayın Konuğu OlduDevamı26 Temmuz 2024Dr. Serdar Şahinkaya Lozan Antlaşması’nı AnlattıDevamı26 Temmuz 2024Genel Başkan Baş Danışmanı ve GYK Üyemiz Ahmet Gürel Lozan Antlaşması’nı İnönü Evi’nde AnlattıDevamı