ADD Batıkent Şubemizin 29 Ekim Etkinlikleri17 Kasım 2023Bursa Baro Başkanlığını Ziyaret Ettik24 Kasım 2023 Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanımız Hüsnü Bozkurt ve GYK Üyelerimiz Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret etti. Paylaş add Related posts26 Temmuz 2024Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt TELE 1 TV’de “Gerçeğin İzinde” programının Canlı Yayın Konuğu OlduDevamı26 Temmuz 2024Dr. Serdar Şahinkaya Lozan Antlaşması’nı AnlattıDevamı26 Temmuz 2024Genel Başkan Baş Danışmanı ve GYK Üyemiz Ahmet Gürel Lozan Antlaşması’nı İnönü Evi’nde AnlattıDevamı